o nas

Firma ALTPOL to ponad 15 lat doświadczenia w usługach stolarskich. Głównym przedmiotem naszej działalności jest realizacja altan ogrodowych oraz domów letniskowych z drewna. Ponadto wykonujemy szereg usług stolarskich realizując np. drewniane tarasy, meble ogrodowe, wiaty, schody oraz inne realizacje na specjalne życzenia naszych klientów. Zamówienia realizowane są według własnych koncepcji jak i pomysłu klienta. Nasze wyroby cenione są za wysoką jakość wykonania, indywidualność oraz funkcjonalność. Pracujemy z klientami z całej polski niemniej większość naszych realizacji znajduje się w południowo-wschodniej Polsce.

o nas

oferta altpol

Oferowane produkty wykonane są z drewna pochodzącego z lasów państwowych o prawidłowej gospodarce, zgodnej z międzynarodowymi standardami FSC. Posiadamy profesjonalny sprzęt i zaplecze techniczne dlatego też gwarantujemy szybką realizację i montaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wykonanymi realizacjami.

Altany

Realizacja altan ogrodowowych to nasza specjalność. Posiadamy szereg realizacji i zadowolonych klientów.

zobacz realizacje
altany

Domy letnie

Zbudowanie solidnego domu letniego z drewna do ogromne wyzwanie, wymagające doświadczenia i odpowiedniego sprzętu. Nasza firma to najlepszy wybór do takich zleceń.

zobacz realizacje
domy letnie

Tarasy

Dobry taras ogrodowy powinien być miejscem gdzie chcemy spędzać dużo czasu. Sprawdź jakie tarasy wykonaliśmy dla naszych klientów.

zobacz realizacje
tarasy

Meble ogrodowe

Pełne elegancji, ale też kryjące w sobie wiele surowego uroku. Takie powinny być meble ogrodowe. Wiemy jak wykonać idealne meble do Twojego ogrodu.

zobacz realizacje
meble ogrodowe

opinie naszych klientów

Praca z Leszkiem była dla mnie świetnym doświadczeniem, każdy mój pomysł został gruntownie przemyślany i skonfrontowany z realiami technicznymi. Zaangażowanie i dbałość o każdy detal realizowanego projektu spowodowało, że nasze schody są wykonane solidnie i jestem przekonany że będą służyć nam długie lata. Polecam!

Sławek Szewczyk

Schody Dywanowe, inwestycja prywatna

Altana wykonana przez firmę ALTPOL, jest miejscem w którym miło spędzamy czas z rodziną. Została wykonana z zachowaniem należytej staranności. Od samego początku widać, że Pan Leszek zna się na rzeczy. Z czystym sumieniem polecam firmę ALTPOL!

Stanisław Głazik

Altana ogrodowa, inwestycja prywatna

kontakt

  • ALTPOL Leszek Pokrywka
  • Majdan Sieniawski 203
  • 37-534 Adamówka
  • biuro@altpol.pl
  • +48 600 819 286
map